Rak, Nadciśnienie, Astma, Cukrzyca i SM: czy są nadzieje na wyleczenie?

Metoda leczenia dr Gersona niekiedy krytykowana i tłamszona wielokrotnie udowodniła, że ma rację bytu i warto się jej poddać. Ten nietuzinkowy sposób leczenia pozwala wyzbyć się nawet najgorszych chorób.

Oto przykłady prawdziwych przypadków, które dzięki terapii dr Gersona z beznadziejnych stały się przykładem do naśladowania.

Rak, Nadciśnienie, Astma, Cukrzyca i SM: historie wyleczenia dr Gersona

Walka z rakiem

Trzyletnia dziewczynka cierpiąca na zapalenie płuc, rok później poddana operacji usunięcia wyrostka robaczkowego, a w następnych latach cierpiąca na infekcję pęcherza moczowego leczona była tradycyjną metodą antybiotykową. Antybiotykoterapia pozbyła się infekcji ale w zamian doprowadziła do wystąpienia grzybicy candida. Proces ten powtarzał się cyklicznie ponieważ zapalenie pęcherza powracało systematycznie i koniczne było dawkowanie antybiotykowe. Częstotliwość nawracających chorób doprowadziło dziewczynę do depresji, której leczenie z kolei opierało się na antydepresantach. Po tej kuracji nieoczekiwanie nastąpiło pojawienie się agresywnego chłoniaka, w przypadki którego lekarze rozłożyli ręce, proponując pacjentce jedynie przeczep szpiku kostnego. Zdesperowana i załamana kobieta zmagająca się chorobami przez całe swoje życie odmówiła leczenia konwencjonalnego i zdecydowała się podjąć wyzwanie i powrócić do zdrowia, stosując intensywną terapię dr Gersona. Szczęśliwym trafem okres trzyletniej kuracji pozwolił jej wyzbyć się całego, wewnętrznego zła i cieszyć się dobrym zdrowiem po dzień dzisiejszy.

Walka z nadciśnieniem

Pacjent cierpiący chyba na wszystkie możliwe choroby, w tym marskość wątroby, refluks żołądkowy, wrzody żołądka, bezdech, chorobę płuc, cukrzycę po nadciśnienie, któremu dwukrotnie wskazano już wyrok śmierci, poddany siedemnastomiesięcznej terapii dr Gersona doznał cudownego uzdrowienia. Jego szczegółowo wykonane wyniki badań były w normie, a sam pacjent czuł się tak świetnie jak nigdy dotąd. W ślad za mężem poszła również żona, która postanowiła towarzyszyć mu w leczeniu, odnosząc równie korzystne rezultaty w postaci zażegnanych bólów migrenowych i towarzyszącej im utracie świadomości. Wymierną korzyścią dla niej był niewątpliwie także zdrowy i młody wygląd, który dotychczas nie był zbyt korzystny.

Walka z astmą

Historia półrocznej dziewczynki dowodzi, że metoda Garsona potrafi zwalczyć również astmę. Otóż mając sześć miesięcy pojawił się u niej pierwszy atak astmy.  W kolejnych miesiącach ataki się nasilały, zwiększając swoją częstotliwość. Dziecko zostało poddane testom alergologicznym, a w konsekwencji zapisano mu trzytygodniową terapię zastrzykami i doustne przyjmowanie leków. Te ostatnie doprowadziły do wyniszczeń wątroby. Zdesperowana tym faktem matka dziewczynki zaczęła poszukiwać innych rozwiązań, trafiając na informację o terapii metodą Gersona. Niezwłoczna zmiana nawyków żywieniowych spowodowała, że ataki astmy odeszły bezpowrotnie, a mała pacjentka, dziś dorosła kobieta może cieszyć się życiem, bez obaw alergicznego uczulenia na cokolwiek.

Walka z cukrzycą

Przypadek otyłego mężczyzny w średnim wieku, zmagającego się z cukrzycą  w stopniu ponad przeciętnym, u którego poziom cukru we krwi wynosił 340, podczas gdy norma stanowi poniżej 120 stał się również dowodem skuteczności działania metody Gersona. Pacjent prócz cukrzycy doświadczył w życiu również ataku serca, efektem czego stały się problemy ciśnieniowe, które musiały być systematycznie monitorowane. Dodatkowo cierpiał na podagrę, której towarzyszyły częste i bolesne ataki. Zastosowanie terapii Gersona wypełnionej warzywną dietą, zielonymi sokami i systematycznie przeprowadzanymi lewatywami doprowadziło do tego, że mężczyzna nie czując głodu potrafił stracić dziennie od 0,5 do 1 kg. Praktycznie od pierwszego dnia leczenia odstawiono leki na podagrę, bez wystąpienia ataków. Unormowaniu uległo także ciśnienie, co pozwoliło na całkowite zaprzestanie przyjmowania leków na jego obniżenie. Sama waga spadła do 94 kg, co wg współczynnika BMI dało optymalny rezultat.

Walka ze stwardnieniem rozsianym

Cierpiący na stwardnienie rozsiane 35 latek, którego zły stan zdrowia z każdym kolejnym dniem stawał się coraz bardziej krytyczny, a lekarze nie dawali mu żadnych szans na wyzdrowienie postanowił poddać się rewolucyjnej metodzie doktora Gersona i dać sobie ostatnią z możliwych szans. Rewolucja, którą przeprowadził w swoim życiu dała na tyle wymierny efekt, że wszystkie pochodne choroby, takie jak słaby wzrok, nierówny chód ustąpiły na dobre. Zafascynowany powodzeniem terapii mężczyzna, jak i cała jego rodzina po dziś dzień starają się implementować w codziennym życiu jak najwięcej elementów z terapii Gersona.


Więcej informacji u źródła: https://www.terapiagersona.com.pl/historie.html

Poczytaj także inne Naturalne przypadki wyleczenia różnych chorób oraz Przepisy Medycyny naturalnej. Zapraszam serdecznie 🙂


Drodzy Państwo, wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge