Energia wody – eksperyment, który wyjaśnia, że fizycznie tworzymy rzeczywistość!

Wszystko jest kombinacją energii. Energia wody to japoński eksperyment, który ukazuje, jak cząsteczki wody zachowują się w towarzystwie różnych emocji lub myśli.

Powoli zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystko, co nas otacza jest w jakiś sposób ze sobą powiązane. Czujemy to instynktownie. Nasze myśli i generowane emocje mają wpływ na każdy aspekt życia.

Masaru Emoto, japoński badacz dostarczył nam niesamowitego dowodu na moc twórczą naszych myśli. Przeprowadzał on badania nad czymś niesamowicie banalnym – na wodzie. Emoto badał wpływ myśli, słów, obrazów i muzyki na cząsteczki wody.

Po ekspozycji na te czynniki, ciecz zamrażał i obserwował pod mikroskopem. Co się okazało, woda krystalizowała za każdym razem w innej, mniej lub bardziej uporządkowanej formie. Energia wody przybierała różne formy adekwatne do częstotliwości bodźca.

Wszystko zależało od rodzaju emocji jaką dany bodziec posiadał. I tak na przykładzie modlitwy, słów nacechowanych miłością, prawdą i harmonią, jej struktura zawsze była piękna i uporządkowana.

Natomiast przy bodźcach budzących negatywne emocje, takich jak strach, złość, nienawiść, niepokój czy zło, cząsteczki krystalizowały w sposób chaotyczny.

Wniosek z tego jest taki, że energia wody i w jaki sposób się formuje zależy od energetycznego pola, z którym obcuje.

Jak dobrze wiemy ludzki organizm składa się w około 70 % z wody. Możemy wyobrazić sobie, że zachowuje się ona dokładnie tak, jak w tych eksperymentach. Zatem, jak niesamowity wpływ na nas samych i na otoczenie wokół mają nasze myśli, podejście i przekonania.

Właśnie między innymi tego dotyczą warsztatowe przekazy duchowe. Jedną z głównych idei tej strony jest uświadamianie, jak wielkimi twórcami jesteśmy i jak bardzo jest to proste. Poczytaj więcej, a zwłaszcza między wierszami. 🙂

Energia wody udowadnia, że poprzez swoje myśli, emocje i uczucia możesz zmieniać fizyczną rzeczywistość!

Przykładowo wdzięczność za posiłek, który mamy zjeść albo pełna akceptacja siebie, niezależnie od sytuacji, która się wydarza – naszego zdrowia, statusu związku czy majątku, mają, nawiązując do wyników tego eksperymentu, kluczową rolę na każdym etapie życia. Chcąc żyć szczęśliwie i z powodzeniem, nie możemy narzekać na sąsiadkę, przełożonego czy wykładowcę, ponieważ te negatywne emocje powodując zmianę (obniżenie) wibracji cząsteczek wody w Naszym ciele, sprawiają, że cała ludzka machina pracuje gorzej. Najczęściej wywołuje to w nas poczucie frustracji – swoją drogą charakterystyczne dla niskiego pola energetycznego – i wpadamy w błędne koło.

Energia wody, czyli można powiedzieć, energia całego ciała zależy od wartości życiowych, którymi się kierujemy, myśli, na których się koncentrujemy, emocji, jakich świadomie lub nieświadomie doświadczamy oraz uczuć, które pielęgnujemy.

Eksperyment o tyle ważny, że pokazuje prostolinijną relację pomiędzy duchowością a światem fizycznym. A zatem skoro wszystko jest energiąwszystko jest połączone, jak wielką moc nam to daje! Uświadom sobie, ile sytuacji w życiu zdarzyło Ci się stworzyć, przyciągnąć. Spójrz na to, jak wielki masz wpływ nie tylko na swoje samopoczucie, zdrowie i życie, ale także na każde działanie, pracę i tworzenie świata zewnętrznego!

energia wody udowadnia, że Jesteś wielkim twórcą – pamiętaj o tym – każda myśl czy emocja są fizycznie rzeczywiste.

Rozumiesz? Rządzisz, ziomuś. Bierz się w garść, zamiast narzekać na świat, który sam tworzysz. 🙂


Dzięki za przeczytanie. Pozostań jeszcze w Warsztacie dobrego słowa i jeżeli zainteresował Ciebie temat, masz tutaj sporo ciekawych rozważań, również o zdrowiu i naturze. 🙂

Polub również naszą stronę na facebooku i udostępnij ten post znajomym. Uwierz, możesz odmienić ich życie! 

 


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

6 thoughts on “Energia wody – eksperyment, który wyjaśnia, że fizycznie tworzymy rzeczywistość!”

  1. Emocje kreują wodę…w życiu podobnych bzdur nie czytałem…abstrahując od tego, że każde emocje są potrzebne, ani dobre ani złe – neutralne. zależy do czego nas prowadzą. Na pewno złość jet dobra, bo pomaga w reakcji na sytuację krzywdzącą. Z kolei ten łagodny obrazek pod piosenką Imagine. Trzymajcie mnie – to najpaskudniejsza i najbardziej perfidna piosenka pod słońcem. Stek sofizmatów..Imagine no religion…hahaha…proponuję słuchać tego numeru i oglądać filmy dokumentalne, jak bolszewicy niszczyli kościoły i cerkwie..to dokładnie wcielenie w życie słów Lennona 🙁 Albo jak wyglądało wcielanie idei hippisów w komunach w USA w latach 70. Syf, malaria i dno…dzieci bez rodziców, nie wiedzące, kto był ojcem..A tutaj woda pięknie się układa…

    1. Pozostało mi jedynie napisać ta na twoje słowa, współczuje że jesteś taki prymitywny Krzysztofie K, doucz się o wodzie i wielu innych bo jest twój wpis prymitywny.

  2. Myślę że nie są to bzdury, myślę że jest w tym jakaś wiedza jeszcze przez człowieka nie zgłębiona, niechęć do zdobywania takiej nowej wiedzy byłby ignorancją.

  3. Tak to prawda, sama przeprowadzilam podobne doswiadczenia, jak i wiele innych z woda. Jestem pod wrazeniem jak woda moze nam duzo powiedziec….
    Niesamowicie ciekawa sprawa , mysle ze powinnam to kiedys opublikowac:)

  4. Ogólnie śpiew ptaków i dźwięki wydawane przez zwierzęta oddziaływają na przyrodę i nie trzeba tego udowadniać naukowo. Nawet dźwięk krzyku i płaczu potrafi przerazić a śmiech rozbawić. Czyż nie?
    Kto nie lubi śpiewu ptaków i miodu pszczółek? Przecież to jedna symfonia matki natury, ma pobudzić życie. Każde drganie cząsteczek od śpiewu ptaków przywołuje przyrodę do życia a ich obecność oznacza życie, w Czarnobylu nie było zwierząt ani ptaków i robaków… gdy stężenie promieniowania zaczęło spadać wróciły zwierzęta i wróciła zieleń…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.