Jeśli doświadczasz tych 8 sygnałów – masz wielką intuicję i jesteś empatą czułym na energię innych

Bycie empatą – to określenie ostatnio często się przewija, ale co właściwie oznacza? Pewnie zastanawiałeś się czy jesteś jednym z nich?

Empatyczni ludzie to tacy, którzy dużo odczuwają. Dokładniej – czują wszystko – nie tylko to, co sami mają w środku, ale także wyczuwają energię innych. Każdy z nas jest mniej lub bardziej wrażliwy, ale empaci są tak wrażliwi, że można to nazwać ich super-mocą.

Oprócz samego bycia empatą, który wysoce odczuwa energię innych, możesz ponadto tworzyć głębokie połączenie ze swoją intuicją.

Jeśli ciekawi Cię, czy jesteś empatą o wielkiej intuicji, istnieje kilka znaków, które pomogą Tobie zauważyć w sobie te cechy.

Jeśli doświadczasz tych 8 sygnałów jesteś czułym empatą z wielką intuicją

 1. Śni ci się to, co się potem wydarza

Miałeś kiedyś szczegółowy sen, który później zdarzył się w rzeczywistości? Może się to wydawać zwykłym zbiegiem okoliczności, ale prawdopodobnie nim nie jest. To raczej praca twojej intuicji, której doświadczasz.

 1. Przeczuwasz, że stanie się coś złego i masz rację

Miewamy złe przeczucia czasami, ale im nie wierzymy. Jednak, jeśli ciągle przytrafia Ci się przeczuwać coś złego, co się potem faktycznie wydarza, to znak, że masz wysoko rozwiniętą intuicję i empatię.

 1. Czujesz połączenie z niektórymi osobami

Kiedy jesteś wśród ludzi instynktownie wybierasz te osoby, które ci odpowiadają, ponieważ wyczuwasz ich energie. Wiesz, kiedy ktoś ma negatywną wibrację i podświadomie prędzej wybierzesz pozytywne osoby.

 1. Zazwyczaj osiągasz to czego chcesz

Podczas gdy większość ludzi męczy się, by osiągnąć cel, ty w tym czasie osiągasz sukces i spełniasz marzenia z niesamowitą łatwością.

 1. Potrzebujesz dużo doładowania

Spędzanie czasu z ludźmi jest dla ciebie wyczerpujące. Może być to powodem tego, że inni mają cię za wycofaną osobę. Ale to nie tak- po prostu potrzebujesz trochę czasu pobyć samemu. Przebywanie pomiędzy różnymi energiami i emocjami wymaga u ciebie późniejszego doładowania sił w samotności.

 1. Potrafisz przewidzieć przebieg sytuacji

Zazwyczaj przewidujesz wynik sytuacji w swojej głowie, zanim ona w ogóle ma miejsce.

 1. Wiesz czy ktoś jest autentyczny

Potrafisz określić czy dana osoba jest szczera i prawdomówna również w przypadku, gdy w ogóle jej nie znasz.

 1. Nawet kompletnie ciche pomieszczenie może wydać się głośne

Siedząc w pokoju pełnym ludzi, nawet gdy panuje kompletna cisza, ty wciąż czujesz jakby było bardzo głośno. Słyszysz i odbierasz, co czują inni i to staje się czasami bardzo przytłaczające.


Dziękuję za wizytę. Mam nadzieję, że wpis okazał się wartościowy. Polecamy także inne wpisy o Rozwoju Duchowym. 🙂

źródło: wisdom-path.net

zdjęcie: Bart LaRue


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

4 thoughts on “Jeśli doświadczasz tych 8 sygnałów – masz wielką intuicję i jesteś empatą czułym na energię innych”

 1. Szanowni Panstwo. „Empata” to ladne okreslenie osoby, ktora przez wiele normalnych – typowych – osob jest prawdopodobnie okreslana jako osoba „nadwrazliwa” lub nawet posadzana o rozne choroby psychiczne. Jest traktowana jak glupek, idiota, osoba stuknieta, lub osobe umyslowo nie dorozwiniete, odludek lub dziwak. Normalne – typowe – osoby najczesciej nie rozumieja osob nadwrazliwych I nie umilaja im zycia. Typowe – normalne osoby wobec Empatow sa zazdrosni, zlosliwi I robia im najgorsze z mozliwych rzeczy. Traktuja Empatow jako swoich wrogow (bo nie sa tacy jak oni), posadzaja ich o wszystkie najgorsze mozliwe rzeczy I za wszelka cene staraja sie ich zniszczyc dlatego, ze ich po prostu nie rozumieja. Rowniez, dlatego, ze nie moga osiagnac tego co z „latwoscia osiagaja Empaci” stad ich zawisc I zlosc. Mysle, ze rowniez dlatego, ze czuja sie zagrozeni gdyby Empata praktycznie wykorzystala swoje mozliwosci i zdolnosci przeciwko normalnym typowym ludziom, byli by faktycznie zagrozeni. Empata nie bedzie robic nic zlego przeciwko normalnym typowym ludziom ale zawsze bedzie im pomagac bo jest ponad nimi. Empaci wiedza, ze nie sa typowi. Poczatkowo staraja sie byc akceptowani ale szybko sie orientuja, ze kiedy nie sa akceptowani, sa odrzuceni przez normalnych typowych ludzi, wola zyc w odoosobnieniu by sie przed nimi schronic lub bronic. Odrzucenie i brak zrozumienia przez normalnych typowych ludzi Empatow, szczegolnie kiedy wzrastaja bardzo boli. Empaci maja bardzo dobre relacje ze zwierzetami, dziecmi I osobami takimi jak oni ale nie potrafia uzewnetrznic swoich uczuc. Wola skryc swoje uczucia niz byc odrzuconymi, niedocenianymi, wysmiani itp. Mysle, ze empaci sa rowniez bardzo inteligentni I zdolni ale ich zycie wsrod normalnych ludzi nie jest latwe. To powoduje ich jeszcze wieksze odizolowanie ale rowniez sile bo to przez co przechodza, czego doswiadczaja w swoim zyciu ich wzmacnia. Mysle, ze wiele cech „empatow” maja osoby autystyczne. Dziekuje bardzo za ten test jest prawdziwy.

 2. myślę ,ze jestem bardzo empatyczna. Empatom trudno żyć. bo odczuwają wszystko tak bardzo mocn. Niestety nie przychodzi mi nic z łatwością.

  1. Mi tak samo taki nasz juz los 😉
   Nie przejmuj sie.
   Byle do przodu a im wyzej szczytu tym piękniejsze widoczki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.