Jeśli doświadczasz tych 8 sygnałów – masz wielką intuicję i jesteś empatą czułym na energię innych

loading...

Bycie empatą – to określenie ostatnio często się przewija, ale co właściwie oznacza? Pewnie zastanawiałeś się czy jesteś jednym z nich?

Empatyczni ludzie to tacy, którzy dużo odczuwają. Dokładniej – czują wszystko – nie tylko to, co sami mają w środku, ale także wyczuwają energię innych. Każdy z nas jest mniej lub bardziej wrażliwy, ale empaci są tak wrażliwi, że można to nazwać ich super-mocą.

Oprócz samego bycia empatą, który wysoce odczuwa energię innych, możesz ponadto tworzyć głębokie połączenie ze swoją intuicją.

Jeśli ciekawi Cię, czy jesteś empatą o wielkiej intuicji, istnieje kilka znaków, które pomogą Tobie zauważyć w sobie te cechy.

Jeśli doświadczasz tych 8 sygnałów jesteś czułym empatą z wielką intuicją

  1. Śni ci się to, co się potem wydarza

Miałeś kiedyś szczegółowy sen, który później zdarzył się w rzeczywistości? Może się to wydawać zwykłym zbiegiem okoliczności, ale prawdopodobnie nim nie jest. To raczej praca twojej intuicji, której doświadczasz.

  1. Przeczuwasz, że stanie się coś złego i masz rację

Miewamy złe przeczucia czasami, ale im nie wierzymy. Jednak, jeśli ciągle przytrafia Ci się przeczuwać coś złego, co się potem faktycznie wydarza, to znak, że masz wysoko rozwiniętą intuicję i empatię.

  1. Czujesz połączenie z niektórymi osobami

Kiedy jesteś wśród ludzi instynktownie wybierasz te osoby, które ci odpowiadają, ponieważ wyczuwasz ich energie. Wiesz, kiedy ktoś ma negatywną wibrację i podświadomie prędzej wybierzesz pozytywne osoby.

  1. Zazwyczaj osiągasz to czego chcesz

Podczas gdy większość ludzi męczy się, by osiągnąć cel, ty w tym czasie osiągasz sukces i spełniasz marzenia z niesamowitą łatwością.


loading...

  1. Potrzebujesz dużo doładowania

Spędzanie czasu z ludźmi jest dla ciebie wyczerpujące. Może być to powodem tego, że inni mają cię za wycofaną osobę. Ale to nie tak- po prostu potrzebujesz trochę czasu pobyć samemu. Przebywanie pomiędzy różnymi energiami i emocjami wymaga u ciebie późniejszego doładowania sił w samotności.

  1. Potrafisz przewidzieć przebieg sytuacji

Zazwyczaj przewidujesz wynik sytuacji w swojej głowie, zanim ona w ogóle ma miejsce.

  1. Wiesz czy ktoś jest autentyczny

Potrafisz określić czy dana osoba jest szczera i prawdomówna również w przypadku, gdy w ogóle jej nie znasz.

  1. Nawet kompletnie ciche pomieszczenie może wydać się głośne

Siedząc w pokoju pełnym ludzi, nawet gdy panuje kompletna cisza, ty wciąż czujesz jakby było bardzo głośno. Słyszysz i odbierasz, co czują inni i to staje się czasami bardzo przytłaczające.


Dziękuję za wizytę. Mam nadzieję, że wpis okazał się wartościowy. Polecamy także inne wpisy o Rozwoju Duchowym. 🙂

źródło: wisdom-path.net

zdjęcie: Bart LaRue


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge