dziewczyny, kobiety, przekaz do wszystkich kobiet, dzień kobiet

Dziewczyny, cuda świata – przekaz dla wszystkich kobiet.

Dziewczyny, cuda świata – przekaz dla wszystkich kobiet.

Kobieto, jesteś aniołem boskim. Nie pozwalaj sobie sądzić inaczej. Kiedy podział na płeć stał się częścią twojego doświadczenia, mocno zagrało to na harfie wibracyjnej. Odziedziczyłaś piętno nazwy, która żyć ma w oczekiwaniu na plemnika, skrzętnie budując mu ciepłe gniazdo, aby ten zapracowany w władczy mógł dostojnie się w nim rozgościć i wysycać swe receptory dobrem niepojętym.

Kobieto, jesteś istotą cudowną i nie pozwalaj sobie na kpiny w tym temacie. Energia rozpala w tobie niesamowitą klarowność i podatność na przeżywanie. Odpowiadasz gwiazdom penetrującym powierzchnię Ziemi. W świecie jak królowa poruszasz się nadając gracji, łagodząc trudności.

Kobieto nie pozwalaj sobie na upokorzenie wśród stada wyjących wilków. Wykorzystuj swe moce mądrze, bo nikt jak Ty mądrości i mocy tego typu nie ma.

Kobieto nie rób rzeczy tobie nie wskazanych. Dusza wie, czego chciała i nie zmienisz tego nawet po transformacji. Prędzej rozpoznasz swoje prawdziwe pragnienia i zadania.

Dziewczyny, cuda świata – przekaz dla wszystkich kobiet.

Kobieto nie daj się wytrącić z równowagi kulturowymi nakazami, zwyczajowymi nawykami. Świat pada Tobie do stóp. Ty nie musisz o niego walczyć. Jesteś Kreatorką absolutną. Gdy poczujesz prawdę tych słów – nie popędzisz już za niczym zgniatającym twą subtelną, radosną aurę.

Człowieku, jesteś wszystkim, czym zapragniesz. Powiedz tylko słowo – jasno i konkretnie; doświadczaj; nie odbieraj pracy swej duszy, bo się rozleniwi.


Dziewczyny, cuda świata – przekaz dla wszystkich kobiet.

Dziękuję Ci za obecność. Poczytaj również inne Przekazy duchowe.

Photo by Chris Nguyen


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.