dzieci, medytacja, pokój na świecie, pokój, rozwój duchowy, światło, duchowość

Trzeba to zobaczyć. Milion dzieci medytujących w Tajlandii dla pokoju na świecie (filmik w linku)

Każdego roku, ogromna liczba około milion dzieci z 5 tysięcy szkół, zbiera się, by medytować w intencji pokoju na świecie. Projekt nazywa się „ V-star, change the World” i skupia dzieci w wieku szkolnym w buddyjskiej świątyni w Tajlandii na cały dzień medytacji.

Jest to jedno z najbardziej niesamowitych wydarzeń współczesnej historii, gdzie ponad 5 tysięcy szkół spotyka się w gronie miliona dzieci, medytując w świątyni Phra Shammakaya w Tajlandii.

Im więcej pozytywnych działań i myśli – tym więcej pozytywnych zdarzeń na całym świecie!

Oczywiście ciemna strona istnieje i nie chce przepuszczać światła… Ciemność skupia się dziś na pieniądzach, władzy, korupcji. Bądź światłem i rozpowszechniaj pozytywne wibracje.

Możemy bowiem zmieniać świat poprzez pracę ze swoim wnętrzem. Medytacja to narzędzie, klucz do wydobycia pełnego potencjału, oderwania się od ego. Medytacja to klucz do przebudzenia sił witalnych, które w nas płyną przez cały czas.

Jesteśmy stworzeni z miłości światła. Im więcej światła rozprzestrzeniamy poprzez pracę ze swoim wnętrzem, tym bardziej wpływamy na wibrację otoczenia i matki ziemi, a co za tym idzie, całej ludzkości. Jesteśmy ze sobą połączeni, żyjemy w globalnej wiosce i wszyscy mamy wpływ na to, co się wydarza. To, co dajemy, otrzymujemy z powrotem.

Uniwersalne prawo jedności

Powinniśmy ze sobą współpracować, wspólnie, ze świadomością kreować rzeczywistość, bez podziałów na rasy czy religie. Tak naprawdę, nie ma między nami żadnych granic. Wszyscy jesteśmy ludźmi, jesteśmy jednością. Jeśli postanowimy współpracować i współtworzyć, możemy zmienić świat w bardzo krótkim czasie. Tu i teraz jest czas na to, by wstać i wziąć odpowiedzialność za pokój i prawo do świata pełnego miłości.

Wszystko zaczyna się od ciebie. Pamiętaj o tym. Nie ma żadnych limitów i granic. Nosisz w sobie duszę – iskrę boga.

„Skup się na świetle, jesteś światłem.”

Dziękujemy za przeczytanie i zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku. 🙂

Polecamy także nasze inne wpisy z kategorii Info ze świata:

źródło: enlightened-consciousness.com

źródło zdjęcia


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

2 thoughts on “Trzeba to zobaczyć. Milion dzieci medytujących w Tajlandii dla pokoju na świecie (filmik w linku)”

  1. Dzieci siedzą w takim upale chyba nie dobrowolnie, jakby u nas zrobili księża taki spęd dzieci to ci co się zachwycają Tajlandią dostaliby szału.

  2. Ile to musiało trwać, zgromadzić tyle dzieci, ani siku ani wody, tylko skwierczenie godzinami w strasznym upale, sami sobie stójcie jak się tak zachwycacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.