Dusza, inkarnacje, rodzina.

PYT: Jak to jest ze ustawienia wg. Bert Helingera działają? Czy to kwestia ludzi i ich przekonań, po prostu uwierzyli ze to działa wiec działa, czy też rodząc się w rodzinie bierzemy system przekonań traum i darów od przodków? Jeśli tak jest , to jest to bardzo nieświadome więc czy wiemy na co się piszemy przed reinkarnacja w konkretnym ciele i rodzinie?

Czy to co chce nasza Dusza służy zawsze naszemu ziemskiemu dobru? Czy zdarza się tu konflikt interesów?

Jeśli nasza rzeczywistość kreują nasze przekonania to czemu bardzo często są przed nami ukryte? Jak je sobie uświadomić i jak je zmieniać? Jak poszerzać swoją świadomość? Jak rozwijać się latwo i przyjemnie?

Czy metoda Access Baars rzeczywiście działa jak to opisują jej twórcy i propagatorzy?

 

ODP: To Ty wybrałaś to życie, w tym miejscu, środowisku, uwarunkowaniach i wszystkim, co wymieniłaś. Nie ma, co do tego żadnych wątpliwości. Ty jako całość podjęłaś decyzję. Nie masz żadnej traumy z góry założonej. Jedynie Twój umysł może ulec warunkowaniom. Pamiętaj, że wszystko się dzieje teraz. Twoi przodkowie – jak ich nazywasz – działają razem z Tobą. Dusza nie ma żadnych interesów. Jest nieskończoną Tobą, osadzoną spokojnie blisko Źródła i wspierającą Cię w Twoich zmaganiach. Wszystko o czym piszesz rodzi się w fizycznym umyśle. Te wszystkie rozważania, niedogodności, konflikty i interesy. Każda technika polega na przekonaniach. ‚Z góry’ widać jedynie energię. Jest ona jednorodna. Ty nią sobie kierujesz i nadajesz jej różne formy. Jeżeli coś Ci służy – jest to w porządku. W co głęboko wierzysz, tak się dzieje. Przekonania nie są ukryte. Każdego dnia są Tobie przynoszone na tacy. Wystarczy na nie spojrzeć. Obserwuj swoje emocje, myśli, tzw. ‚problemy’, a jednocześnie bądź całkowicie spokojna. Rozwój i całe życie może być łatwe i przyjemne tylko wtedy, kiedy sobie na to pozwolisz. Nie musisz nic robić. Zaufaj Wyższemu Ja, że kieruje wszystkim jak należy, a sama zrelaksuj się, dbaj o spokój umysłu, komfort ciała, kochaj i rób co kochasz. To wszystko zależy od Ciebie. Daj się ponieść sobie. Zwracaj uwagę, co Tobie służy, a co nie. Selekcjonuj, pozostawaj przy korzystnych, a odrzucaj te drugie. Ty sama najlepiej wiesz, jak jest Tobie najlepiej. Czasami wystarczy się wyciszyć, czasem przespacerować, przejechać, coś zjeść. Byle nie dawać się wkręcać w chaos. Jesteś doskonała. Nikt i nic nie może temu zaprzeczyć. Spójrz na to z tej perspektywy. Jak powiesz, że Twój rozwój jest łatwy i przyjemny – taki będzie. Jak powiesz, że Twoje przekonania są dla Ciebie swobodnie dostępne… Rozumiesz tę koncepcję?

 

rozumiem koncepcję 🙂 dziękuję bardzo za odpowiedź

a jak wygląda to wygląda przed naszymi narodzinami? jak wygląda „świat” w którym są nasze Dusze, inne istoty materialne i niematerialne inne cywilizacje?

 

Świat niefizyczny nie wygląda. To przestrzeń czystej, jednorodnej energii. Egzystujemy w niej i poruszamy się poprzez przepływy, na zasadzie prawa przyciągania. Dbamy o wibracje i pilnujemy by śmiałkowie, którzy zdecydowali się zejść w świat fizyczny, krótko mówiąc dawali radę. Na Naszym poziomie energetycznym jesteśmy jednością. Nie ma żadnych granic. Mówiąc Waszym językiem jesteśmy miłością, radością, współczuciem, akceptacją w najszerszym rozumieniu. Jesteśmy soczystą doskonałością. Twoja Dusza nie schodzi z tego poziomu. Nie pozwoli Ci się zagubić, a wszystkie doświadczenia są niesamowicie wartościowe. Pozwól, że do innych istot materialnych dojdziemy w odpowiednim momencie. Aktualnie skupiamy się na podnoszeniu wibracji ludzi, abyśmy mogli wszyscy wspólnie doświadczać swobodnych interakcji. Te czasy są już bardzo blisko. Pozdrawiamy i dziękujemy bardzo za Twoją aktywność.

 

Dzięki wielkie !

 

 


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.