Duchowi przewodnicy – jak działają? Poznaj sekrety channelingu.

Duchowi przewodnicy są najczęściej niefizycznymi istotami ‚bytującymi’ w siódmym wymiarze. Ich działalność jest bardzo szeroka i znamienna dla gęstości, w której się znajdują.

Dla Naszego fizycznego umysłu, choćby najwybitniejszego, jest to niemożliwe do pojęcia w pełni, dlatego przytoczone tutaj przykłady będą jedynie namiastką. Wierzę, że dzięki temu krótkiemu wpisowi rozpocznie się lub poprawi Wasz osobisty kontakt z przewodnikami. Polecam kierować się wyobraźnią oraz odczuciami pochodzącymi z serca.

Z Naszej perspektywy opiekunowie są w każdej chwili dla Nas dostępni. Nie oznacza to jednak, że nie zajmują się niczym innym. Czas ich nie dotyczy i mają na to swoje metody. Najczęściej jest tak, że są oni bliscy Naszej duszy, Wyższej Jaźni (czy jakkolwiek preferujesz to nazywać) i wcześniej „umówiliśmy się” na taką współpracę.

Komunikacja zachodzi wieloma drogami. Zawsze jest to przekaz energetyczny, który objawia się na różne sposoby. Są to, np. doświadczenia, spotkani ludzie, zwierzęta, audycje w radiu i telewizji, myśli, wyobrażenia czy uczucia.

Duchowi przewodnicy – jak działają? sekrety channelingu.

Duchowi przewodnicy uczestniczą w Naszym życiu nawet bez Naszej świadomości. Kiedy uczymy się rozpoznawać sygnały, jakie od nich otrzymujemy, Nasze życie pozornie się zmienia i kontakt wydaje się zawężać, ale nie jest to do końca prawda.

Współpraca pozostaje tak samo intensywna. Zmienia się jedynie Nasz punkt widzenia, a dzięki ważnemu procesowi jakim jest rozwój duchowyzaczynamy po prostu dostrzegać więcej w naszym polu energetycznym. Mimo to, co ważne, bliskość relacji i wsparcie są cały czas na tym samym poziomie.

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest obopólność tych interakcji. Wydawać by się mogło, że to tylko My czerpiemy i nic nie dajemy w zamian, a prawda jest zgoła odwrotna. Duchowi przewodnicy uwielbiają doświadczać swojej roli. Bardzo ich cieszy każda możliwość interakcji i uczestnictwa w świecie fizycznym. To „praca”, na którą sami wyrazili zgodę i wykonują ją z największą przyjemnością.

Chciałbym również przestrzec przed oczekiwaniami względem naszych kochanych opiekunów. Pamiętajmy, że obserwują oni Wszechświat z bardzo szerokiej perspektywy siódmego wymiaru. Nasz umysł nie jest w stanie tego pojąć i nie jest to jego robota. Często odczuwamy niecierpliwość i chęć poznania przykładowo własnej przyszłości.

Zdajmy sobie sprawę z jednego – plany nigdy się nie udają w 100%. Zawsze coś pójdzie trochę inaczej, ale z perspektywy czasu okazuje się, że tak właśnie miało być i prawdopodobnie w inny sposób nie osiągnęlibyśmy takiego efektu. Inną sprawą jest to, że co rusz przeskakujemy z jednej do drugiej równoległej rzeczywistości, każda z nich wydarza się w tym samym momencie i jest jednakowo rzeczywista.

Kluczem tutaj jest właśnie ta szeroka perspektywa, którą duchowi przewodnicy mają przez cały czas. Najbardziej optymalnie jest im zaufać i skupić się na chwili obecnej, aby w pełni rozkoszować się jej doświadczaniem. To oni widzą cały labirynt z góry. My jesteśmy w grze. Oczywiście możemy chcieć znać od razu całe rozwiązanie, ale najczęściej bywa tak, że duchowi przewodnicy nie odbierają Nam tej frajdy i kierują Nas najfajniejszą drogą.

Duchowi przewodnicy – najważniejsza rzecz z wszystkich

Cokolwiek nasze ego, osobowość, fizyczny umysł (…) by nie pragnęły. Duchowi przewodnicy zawsze dadzą nam przekaz, który jest dla nas najbardziej odpowiedni w danej chwili. Owszem, można wierzgać, wykłócać się i obrażać, co ja niejednokrotnie robiłem. 🙂 Nie mniej jednak apeluję o opanowanie się i docenianie każdego przesłania, ponieważ najczęściej bywa tak, że dopiero z perspektywy czasu, przekonujemy się o geniuszu tych, niekiedy kilku trafnych spostrzeżeń. 🙂


To tyle na ten wieczór. Jeżeli miałbyś/abyś jakieś pytania odnośnie przewodników duchowych lub sam/a masz jakieś fajne doświadczenia/przemyślenia, którymi chcesz się podzielić – pisz śmiało! 🙂

Ja wiem, że nie jestem mistrzem odpisywania, ale prędzej czy później zawsze dam znać. Dostałem już kilka fantastycznych listów, które trafiały prosto w me serce, co bardzo szanuję i doceniam. Wszyscy jesteście cudowni i dziękuję wam za to wspólne przeżywanie przemian na Ziemi. 🙂

Możesz sięgnąć też po channelowane przekazy od przewodnika duchowego, poczytać międzywymiarowe rozmowy (pomoc duchowa online) oraz poznać inne tajniki duchowości w praktyce (medytacja, joga, afirmacja, czakry).

Serdecznie polecam!

8 thoughts on “Duchowi przewodnicy – jak działają? Poznaj sekrety channelingu.”

  1. Hi guysthanks for all your hard work last night, excellent time and excellent beer! Keep on brDniwg!eid I tell you I loved the Gyle 36: Hastings Special Bitter trial 1 – 5.7%

 1. Tyle się teraz słyszy o fałszywych prorokach , o ludziach, kosmitach którzy sa nam bardzo nieprzyjaźni i którym służy establishment świata grupa”Bilderberg”…o tym by po smierci nie iść w strone światła.. o istotach zywiących się naszym cierpieniem ,strachem …skąd mamy wiedziec która informacja jest prawdą a która fałszem. W która droge iśc? Dlaczego mamy Tobie akurat wierzyć?

  1. Ja zapewniam z czystym sercem, że przekazy są autentyczne i moje odczucia również. Jestem zainteresowany tylko i wyłącznie pozytywnymi, wysokimi energiami, wyższymi wymiarami, stąd strach, poczucie winy i inne niskie wibracje nie zawierają się w moich przekazach.
   Jednak na pierwszym miejscu dla każdego powinna być przydatność czytanych tekstów. Jak działają, podobają się, pozytywnie kierują do dalszego rozwoju – to jest to. Bez znaczenia, jakie jest źródło informacji.

   pozdrawiam serdecznie 🙂

 2. Witam, chciałabym sie bardzo dowiedziec jak rozpoznać przewodników duchowych, jak sie z nimi komunikować i jak interpretować ich przekazy.

 3. Cóz za wspaniałe odkrycie tej strony!!! Zaczytuje się w tematyce duchowości. Staram się co jakiś czas dziękować i prosić mojego przewodnika o przewodnictwo w najlepszej dla mnie formie. Czasem proszę go tez, aby „mówił” głośniej ‚D. Tak bardzo chciałabym wiedzieć, że mnie słyszy i mi pomaga gdy go o to proszę. Pozdrawiam gorąco i dziękuję za wspaniały artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.