Drobne zmiany – ciągły progres.

Witajcie kochani!

Dawno nie pisaliśmy notki od siebie. Skupialiśmy się na rozmowach z Wami, które przeniosły Nam sporo ekscytacji. To jest fantastyczne, kiedy zwracacie się do Nas ze swoimi niesnaskami. Jesteśmy tutaj właśnie dla Was. Możemy odpowiedzieć na każde pytanie i zapewniamy, że będzie to właśnie to, czego w tym momencie tak naprawdę potrzebujecie.


Wasze umysły często są przeciążane mnóstwem informacji. Wykorzystując ciekawość – mnożycie kolejne pytania. Postępuje rozkojarzenie. Prawda się rozmywa i jest zastępywana bigosem, który jest smaczny, ale wciąż brakuje mu jakiegoś dodatku. Zapominacie, że jako istoty duchowe jesteście całkowicie kompletni i nie potrzeba Wam niczego więcej. Cała reszta to swego rodzaju zabawki. Owszem, rozumiemy, że fajnie jest jeździć super autem, jeść wykwintne potrawy, pracować na najnowszym sprzęcie, całkować najpiękniejsze kobiety, tulić dobrze zbudowanych mężczyzn. Jednak w tym wszystkim bardzo często o czymś zapominacie – Waszej prawdziwej istoty.

Jesteście doskonałymi istotami pod każdym względem, wszyscy! To, czego doświadczacie w trakcie życia na Ziemi, ma za zadanie utwierdzić Was w tym, jacy naprawdę jesteście. Gdyby było zawsze ciepło i słonecznie, czy ktoś by to zauważał? Prawdopodobnie nie, ponieważ nie byłoby kontraktu – zimna. Z Wami jest podobnie. Jesteście doskonali, ale tę doskonałość zdecydowaliście się doświadczyć poprzez doświadczanie niedoskonałości.

Te czasy już się skończyły. Teraz już wiedzcie, że jesteście cudowni. Wszystko jest możliwe. Wymaga to jedynie zrozumienia mechanizmów rządzących tym światem. Nie oceniajcie siebie źle. To, jacy jesteście albo jak Wam się wydaje – jest jak naprawdę w porządku. Tego potrzebujecie. Tego chcecie na bardzo głębokim poziomie, który z Waszego punktu widzenia może zdawać się zbyt dużą abstrakcją.

12182493_10203710875370853_26639204682127134_oPamiętajcie – cieszcie się tym, co macie. Korzystajcie z wszystkiego, co wynaleźliście. Sprawiajcie, by Wasze życie było jak najciekawsze. Spróbujcie zastanowić się nad wartościami, które wyznajecie. Jeżeli coś Was blokuje – może warto to zmienić. Wszystko jest możliwe. Jeżeli chcecie w tym pozostać – pozostańcie – ale bądźcie z tego zadowoleni. To Wasze życie, Wasze doświadczenie i nikt Wam tego nie odbierze.

Jakkolwiek to dla Was może zabrzmieć – kochamy i akceptujemy Was bezwarunkowo – takimi jacy jesteście, w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności. Jesteśmy tu dla Was, także zwracajcie się do Nas, z czym tylko macie ochotę.

W sprawach prostych – piszcie komentarze. Natomiast jeżeli macie ochote podjąć rozmowę – zapraszamy na fejsbuka – tam wysyłając wiadomość skontaktujemy się swobodnie i intymnie.

Z największą przyjemnością i szacunkiem pozdrawiamy, skąd jesteśmy.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.