wybielanie zębów, wybielacz zębów, naturalne wybielanie zębów, domowe wybielanie zębów, białe zęby, ładny uśmiech

Naturalne wybielanie zębów tylko 1 składnikiem (3-minutowy przepis).

W drogeriach i marketach możemy znaleźć wiele produktów higieny zębów, ale jakość i spodziewany efekt często nie zachwycają. Ponadto stomatolodzy mówią, że wiele ludzi skarży się na różne problemy z zębami po długoterminowym korzystaniu z tych produktów, np. środków na wybielanie zębów.

Kruche i prześwitujące zęby i wrażliwe dziąsła są spowodowane używaniem właśnie środków na wybielanie zębów. Dlatego bezpieczniej jest używać naturalnych produktów, które dodatkowo są bardziej skuteczne niż komercyjne. Tutaj zaprezentuję, jak przygotować domowej roboty pastę do zębów przy wykorzystaniu tylko jednego naturalnego składnika.

Naturalne wybielanie zębów tylko 1 składnikiem (3-minutowy przepis).

Taka naturalna pasta do zębów jest najlepsza, ponieważ jednocześnie przeprowadzasz wybielanie zębów, a także sprawiasz, że zęby i dziąsła są zdrowsze. Ocet jabłkowy, o którym mowa, jest bardzo ceniony ze względu na jego bardzo szerokie lecznicze właściwości, także dla zębów i jamy ustnej. Zrobiony dzięki fermentacji jabłek ocet jabłkowy ma dużą zawartość pektyn oraz kluczowych minerałów – w ten sposób jest świetny na wybielanie zębów.

Skuteczność octu jabłkowego na wybielanie zębów

Ocet jabłkowy jest fenomenalnym środkiem czyszczącym. Utrzymuje kwaśne pH – bardzo wartościowe i przydatne przy wybielaniu zębów. Dodatkowo leczy infekcje dziąseł powodowane przez bakterie.

Wybielanie zębów – jak używać octu jabłkowego?

Nie powinno się używać czystego octu. Potrzeba go rozcieńczyć: 1 łyżka octu jabłkowego na szklankę wody to dobra proporcja. Możesz przygotować sobie roztwór octu w większej szklanej butelce i korzystać z niego jak z płynu do płukania ust, kiedy budzisz się rano. Po wszystkim zupełnie normalnie umyj zęby.

Pamiętaj: aby mieć białe zęby, trzeba robić to regularnie. Dodam jeszcze, że naturalny kolor zębów to kolor kości słoniowej, nie idealna biel! – to jest sztuczny i napompowany przez modę trend, niezbyt zdrowy.

Końcowe uwagi: zasadnicze składniki octu jabłkowego osadzają się na dnie. Dlatego przed użyciem zawsze wstrząśnij butelką. Nie używaj czystego octu, ponieważ możesz uszkodzić szkliwo ze względu na kwasowość. Używaj tego raz dziennie, żeby nie przesadzić.

Domowe wybielanie zębów wykonywane w ten sposób jest niesamowicie skuteczne i całkowicie bezpieczne, jeżeli ściśle stosujesz się do zasad.

Świetnie działa również Ssanie oleju – jest to metoda na piękne zęby i dziąsła, a także detoks organizmu – tylko pamiętajmy, żeby wypluć olej. Dokładne instrukcje i opis znajdziesz TUTAJ.

Życzę Wam wszystkim dużo pięknego uśmiechu. Aha, zacznijcie już teraz – śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko. 🙂


Poczytaj również inne ciekawe artykuły na temat Naturalnych kosmetyków, Medycyny naturalnej

źródło

5 thoughts on “Naturalne wybielanie zębów tylko 1 składnikiem (3-minutowy przepis).”

  1. Może i fajny blog, ale niestety dyskredytują go reklamy np. te o chudnięciu, okazuje się, że sukcesem jest bycie anorektyczką. Stajecie się mało wiarygodni. Uciekam stąd i nie wracam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.