długość palców

Długość palców – zwierciadło osobowości.

Długość palców – zwierciadło osobowości

Czytając ten artykuł wielu z Was z pewnością zastanawia się nad jego sensem. W głowie mnożą się myśli typu kolejny horoskop, kolejna wyświechtana bujda, kusząca swą treścią tylko niezadowolonych z życia nudziarzy, szukających rozrywek w tego typu doniesieniach.

Otóż niekoniecznie. Kształt dłoni i ułożenie palców naprawdę mogą zdradzić nam charakter i osobowość jej właściciela. Porównując długość palca wskazującego z serdecznym możemy poznać siebie na nowo, bądź utwierdzić w przekonaniu, że nasze cechy rzeczywiście są takie jak stosunek ułożonych względem siebie palców.

Długość palców – zwierciadło osobowości

Osoby, u których zauważa się przewagę długości palca serdecznego nad palcem wskazującym charakteryzują się niezwykła charyzmą i urokiem osobistym. Osoby te mają w sobie ogromne pokłady empatii i współczucia. Bywają konfliktowe ale nie boją się ryzyka. Są skłonne podejmować nowe wyzwania i świetnie radzą sobie w sytuacjach patowych. Posiadają smykałkę przedsiębiorcy, co powoduje, że ich interesy kwitną.

Posiadacze dłoni, u których w starciu z palcem serdecznym prym wiedzie niewątpliwie palec wskazujący są niezwykle pewni siebie i przekonani o własnej racji. Dążąc do celu często wybierają samotną drogę, by w odosobnieniu osiągnąć to co zaplanowali. W swoim życiu eliminują przejmowanie się drobiazgami ale realizując swoje przedsięwzięcia skupiają się na detalach. Posiadają wyostrzone zmysły, wyczuwając tym samym czyhające niebezpieczeństwo, ale też relatywnie przyjemne zjawiska. Są niezwykle ostrożne. Nie wychodzą na pierwszy plan przy zawieraniu nowych znajomości, czy przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

Dysponenci rąk, u których długość palców serdecznego i wskazującego jest tożsama zwykli być ludźmi spokojnego usposobienia. To osoby zrównoważone emocjonalnie, niosące dobro dla innych, którymi kieruje miłość i wszechobecny pokój. W sytuacjach konfliktowych potrafią jednak zaznaczyć swoją obecność i wymierzyć sprawiedliwość. Koncentrują się jednak na tym, aby żyć ze wszystkimi w zgodzie. Są niezwykle lojalne i oddane, skupione i systematyczne.

A Ty, do której grupy osobowości się zaliczasz? 🙂


Inne ciekawe wpisy znajdziesz TUTAJ.

źródło


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “Długość palców – zwierciadło osobowości.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.