Detoks – Prosty napój, który ostatecznie oczyści Twój organizm z toksyn.


Teraz jest najlepszy czas na detoks – oczyszczenie organizmu z toksyn raz na zawsze. Można to odkładać na później, ale ja zdecydowanie polecam wprowadzić nawet małe zmiany idące w kierunku – detoks – które sprawią, że szybko poczujesz się lepiej.

Może to się wydawać zbyt piękne, by było prawdziwe. Jednak przygotowanie tej mikstury jest bardzo proste i aż szkoda tego nie sprawdzić. Będziesz zachwycony pozytywną reakcją Twojego organizmu. Ten napój nie tylko oczyści z toksyn, ale również poprawi trawienie oraz doda energii w codziennych bojach.

Napój na detoks – Potrzebne składniki:
  • szklanka wody
  • świeży korzeń imbiru (utarte 3 łyżeczki)
  • 4 jabłka
  • 1 cytryna
Napój na detoks – Sposób przygotowania:

Po pierwsze – używaj produktów bio/organic, a najlepiej własnych. Obierz cytrynę i skręć w sokowirówce razem z jabłkami i imbirem, dodaj wodę.

Zaleca się stosowanie tej mikstury na pusty żołądek. Dzięki temu łatwiej osiągniemy dobre rezultaty oczyszczania z toksyn.


Dziękuję za Twoją obecność i przeczytanie tego wpisu. Jeżeli zainteresowałeś się tematem, pod wpisem znajdziesz listę podobnych artykułów. Możesz również bezpośrednio wejść w działy: Zdrowy styl życia oraz Zdrowie i Uroda, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji o Zdrowym Odżywianiu (dieta oczyszczająca organizm) i Ziołach (zioła oczyszczające organizm), a także mnóstwo przepisów Medycyny Naturalnej, Naturalnych Kosmetyków, sposobów na Odchudzanie, Dietę Odchudzającą i nie tylko! 🙂

źródło


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.
loading...

8 przemyśleń nt. „Detoks – Prosty napój, który ostatecznie oczyści Twój organizm z toksyn.”

  1. Po co odbierać cytrynę, skoro w skórce jest wartościowych składników?
    Mam wrażenie, że nikt nie reaguje tych artykułów, a mają tyle cech wspólnych.

  2. W czym lepsza ta mikstura od wersji,, cytryna natka,, wywar?czy woda z kranu? Imbir,jabłka że skurką?trzymać w lodówce? Jaka ilość pić? Kieliszek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge