Cywilizacja Yahyel: Czujemy się zobligowani, aby Was wpierać i przygotować do naszego pierwszego spotkania.

Cywilizacja Yahyel: Czujemy się zobligowani, aby Was wpierać i przygotować do naszego pierwszego spotkania.

Witajcie,

Jako cywilizacja Yahyel chcemy złożyć wyrazy najwyższego szacunku dla Waszej pracy na Ziemi. Jesteśmy pierwszą cywilizacją pozaziemską, która się z Wami spotka na żywo. Dlatego czujemy się zobligowani do tego, aby tym bardziej Was wspierać i tym samym przygotować do naszego pierwszego spotkania. Będzie to wydarzenie nietypowe i niespotykane w dotychczasowej powszechnie uznawanej historii.

Wszelkie wyobrażenia o istotach żyjących gdzieś we Wszechświecie są często przekoloryzowane i karykaturowane w waszych filmach, historiach czy opowieściach. My będziemy pierwsi, ponieważ wyglądamy niemalże identycznie jak Wy. Nasze spotkanie nie będzie zatem tak dużym szokiem dla Waszej dotychczasowej świadomości.

Mimo wszystko musimy się do tego przygotować pod względem energetycznym. Musicie wiedzieć, że dla nas warunki ziemskie, gdzie wyrażane są bardzo silne emocje (zwłaszcza te z kręgu rywalizacji, złości, zazdrości, poczucia niższości, żalu czy skrywanych uczuć) powodują, że nie jesteśmy w stanie „ustać”. Nasze ciała są silnie uwrażliwione i ich styczność z tak niską i gęstą energią mogłoby być dla nich destrukcyjne.

Cywilizacja Yahyel: Czujemy się zobligowani, aby Was wpierać i przygotować do naszego pierwszego spotkania.

Wyższe wibracje, do których się przyzwyczailiśmy polegają na bardzo głębokim odczuwaniu energii, stąd wszelkie mechanizmy chroniące nas przed oddziaływaniem otoczenia zostały zdjęte. Nasze ciała nie są napięte, nie tworzymy blokad ani barier ochronnych, gdyż chcemy jak najgłębiej i jak najlepiej odczuwać niesamowitość kontaktu z wyższymi wymiarami i z samym źródłem. Dlatego kiedy pojawilibyśmy się w warunkach nieustannego pośpiechu i zdenerwowania powstającego z potrzeby zaspokajania innych, kontakt byłby niemożliwy. Nawet wnosząc do otoczenia czystą energię płynącą prosto z serca, przełamanie tak silnie agresywnych i negatywnych schematów energetycznych mogłoby być niemożliwe, a my jako istoty żywe w najlepszy wypadku stracilibyśmy przytomność.

Musicie wiedzieć, że choć pozytywne wibracje mają o wiele większą zdolność do szerzenia się i jednoczenia, to ich odczuwanie i pielęgnowanie w sobie wymaga niesamowitej wrażliwości. Soczyste doznania są bardzo subtelne i teoretycznie łatwo się od nich odciąć wprowadzając napięcie, niepewność i strach, dlatego walka dobra ze złem zawsze będzie po stronie zła, gdyż dobro we własnym arsenale nie posiada żadnych broni, które można by wymierzyć przeciwko drugiej osobie. Wciąż jednak jest to motyw bardzo popularny w waszej kolektywnej, zbiorowej energii i być może dlatego wciąż jest tyle nienawiści i okrucieństwa.

Cywilizacja Yahyel: Pozytywne wibracje zawsze przyjmują formę twórczą i jednoczącą.

Dobro i pozytywne wibracje idą zupełnie innym torem. Nigdy nie są wymierzone przeciwko czemuś, a zawsze przyjmują formę twórczą i jednoczącą. Stąd nasze pierwsze spotkania mogą i najprawdopodobniej będą odbywać się w warunkach izolowanych, gdzie jednostkom uczestniczącym w nich uda się stworzyć komfortowe warunki. Zrozumcie nas, że tak jak bardzo pragniemy naszego kontaktu i dalszej współpracy to nie możemy ryzykować życiem, aby przyspieszyć ten moment.

Pytanie: Co możemy zrobić, żeby zbliżyć się do tego momentu?

Ok, tak jak zostało to już wiele razy powiedziane, szukajcie innych osób zainteresowanych tematyką po to, aby pracować nad wspólnym działaniem i tworzeniem jedności w grupie. Aby energia przepływająca od każdego do każdego była jak najczystsza i jak najbardziej harmonijna, gdyż w ten sposób stworzycie silne pole pozytywnych wibracji, w którym każde z nas będzie mogło zachowywać się jak najbardziej naturalnie, swobodnie i komfortowo, nie tracąc nic ani nie ryzykując.

Cywilizacja Yahyel: Szukajcie innych osób, aby pracować nad wspólnym działaniem i tworzeniem jedności w grupie.

Jak już niejednokrotnie mówiliśmy harmonijny rozwój duchowy prowadzący do uwrażliwienia się na moc pozytywnej energii i zdjęcia wszelkich blokad i barier ochronnych zamykających Wasze umysły jest najlepszą i jedyną drogą, którą możecie podążać. Oczywiście mając na uwadze wyjątkowość i unikalność każdej pojedynczej osoby, może on przybierać różnorodne, nieskończone formy. Mimo to, cechą wspólną zawsze będzie oczyszczanie własnego ciała i stopniowe podnoszenie ogólnej wibracji.

Pytanie: Jak możemy się otworzyć, żeby stać się tak empatycznymi jednostkami jak Wy?

Proces otwierania się przebiega przez cały czas i jest on naturalnym dążeniem każdej formy energii, gdyż energia sama w sobie jakkolwiek by jej nie nazwać jakkolwiek by jej nie uformować, zawsze będzie chciała płynąć i płynąć. Zatem każde dążenie do jej zamknięcia i powstrzymania przepływu będzie poddawane nieustannym próbom jego przełamania. Co jest całkowicie naturalnym procesem, niepodlegającym zmęczeniu.

Dlatego wszystko, czego potrzebujecie to podwyższać swoje wibracje, zwiększając świadomość dotyczącą blokad, schematów umysłowych i przekonań, które formułują i ograniczają waszą rzeczywistość. Podstawowym błędem i niezrozumieniem dotyczącym rozwoju duchowego jest przekonanie mówiące o tym, że rozwój trzeba forsować. Otóż w istocie jest całkowicie odwrotnie. Rozwój duchowy jest jak płynąca rzeka, jeżeli go nie powstrzymamy, będzie przebiegał on zgodnie ze swoim naturalnym rytmem, ani szybciej ani wolniej. Dlatego tak ważna jest akceptacja chwili obecnej cokolwiek by się nie działo, gdyż jest ona częścią całego procesu, a wyrażany sprzeciw tworzy tylko kolejne tamy i przeszkody. Nie przejmujcie się zatem napotykanymi wodospadami. Każda odmiana, pozytywnie zinterpretowana, może jedynie pomóc Wam nauczyć się czegoś nowego i co za tym idzie – przyspieszyć wibracje. Nie zapominajcie również o uśmiechu. 🙂


Cywilizacja Yahyel jest stałym gościem Warsztatu dobrego słowa.

Inne Rozmowy duchowe, Channelingi i Praktyczne porady znajdziesz TUTAJ.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.