Cholesterol, poziom cukru we krwi – naturalny sposób pewnego profesora

To historia pewnego profesora, który podczas badań parametry takie jak mocznik, cholesterol, poziom cukru we krwi, LDL i trójglicerydy miał grubo powyżej normy.

Gdy wdrożył ten naturalny sposób – już po miesiącu uzyskał niesamowite efekty.

Tytułowy wykładowca usłyszał, że z takim poziomem tych wskaźników nie ma szans na długie życie. Osoba, która cholesterol, LDL, trójglicerydy i poziom cukru we krwi ma tak wysokie jest wręcz bliska śmierci.

Drodzy Państwo, oczywiście nie chodzi tu o balansowanie normami wskaźników lipidowych i glikemii w celu zwiększenia popytu na statyny lub leki przeciwcukrzycowe. Chodzi o Nasze zdrowie.

Jeżeli we krwi pływa ogromna ilość tłuszczów, a poziom glukozy jest zdecydowanie ponad wszelkie zapotrzebowanie – Nasze tkanki mogą tego nie tolerować. Tak jak przykładowo w starszym wieku podwyższony cholesterol jest często wręcz wskazany według medycyny naturalnej, to i tak są tego pewne granice, kiedy organizm nie daje sobie rady z przeciążenia.

W tym miejscu chciałbym przypomnieć o kilku ważnych wpisach dotyczących miażdżycy, choroby wieńcowej i ich powikłań (zawał serca, udar mózgu):

  • 4 ciche objawy miażdżycy i jak chronić się naturalnie (link)
  • Naturalne leczenie miażdżycy (link)
  • Miażdżyca i nadciśnienie – syrop na naturalne leczenie (link)
  • Objawy, które wyprzedzają zawał serca o miesiące (link)

Wracając do naszego profesora. Wdrożył on poniższy naturalny sposób i zbadał się po miesiącu stosowania. Wszystkie parametry wróciły do normy.

Profesor stosuje tę naturalną kurację raz w roku by utrzymać wyniki krwi na właściwym poziomie.

Cholesterol, LDL, poziom cukru we krwi – przepis na naturalny sposób leczenia

Do wykonania całej kuracji potrzebujesz jedynie dyni.

Obierz około 100 gramów i pokrój na kawałki. Umieść dynię w blenderze i dodaj trochę wody. W taki sposób wykonany koktajl wypijaj 15 – 20 minut przed planowanym śniadaniem. Taką naturalną kurację stosuj przez miesiąc.

Dla potwierdzenia skuteczności możesz wykonać podstawowy panel badań krwi (cholesterol, LDL, HDL, trójglicerydy, poziom cukru) przed i po kuracji.

Jako naturalny sposób przebiega on bez efektów ubocznych, ponieważ jest to tylko zmiksowana dynia i odrobina wody.

Dynia powoduje oczyszczanie tętnic z cholesterolu LDL, który jeżeli jest grubo ponad tak zwaną normę – zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych (miażdżyca, choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu).


Polecam również inne naturalne sposoby na zdrowie, które znajdziesz także pod wpisem.

źródło


loading...
loading...

Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

3 thoughts on “Cholesterol, poziom cukru we krwi – naturalny sposób pewnego profesora”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.