bóle stawów, ból kolana, bóle stawu kolanowego, zapalenie stawów, ból biodra, choroby stawów, leczenie naturalne, naturalne metody leczenia, alternatywne metody leczenia, niekonwencjonalne metody, medycyna naturalna, zdrowie, ból

Bóle stawów – napój, który uwolni Cię od bólu w zaledwie 5 dni!

Bóle stawów, zwłaszcza kolan lub biodra to bardzo powszechna dolegliwość, z którą na pewnym etapie życia spotyka się każdy z nas. Kolana są bardzo podatne na uszkodzenia, ponieważ spoczywa na nich cały ciężar ciała podczas ich pracy.

Wraz z wiekiem wzrasta ryzyko uszkodzenia stawów kolanowych. Osoby z nadwagą i uprawiające sport są bardziej wrażliwe na ten problem.

Bóle stawów mogą być nagłe, wynikające z nadwyrężenia kolana, biodra, lecz niekiedy ma on inny charakter i ogranicza naszą codzienną aktywność.

Stopniowo, więzadła i ścięgna w kolanach stają się mniej elastyczne. Zmniejsza się także ilość płynu maziowego. Jego produkcję może jednak wspomóc zdrowa dieta.

Bóle stawów – napój, który uwolni Cię od bólu w zaledwie 5 dni!

Przepis, który zaprezentujemy, wzmocni Wasze kolana, biodra, stawy skokowe czy inne. Jest to naturalny koktajl (smoothie). Zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze, witaminy i minerały, których każdy z nas potrzebuje. Są to m.in. witamina C, krzem, magnez, potas i bromelina. Posiada także silne, właściwości przeciwzapalne. Wzmocni i doda energii całemu ciału.

Bóle stawów – Przepis na tytułowy napój

Składniki:

  • 1 szklanka (250 ml) wody
  • 7 g cynamonu
  • Dwa kubki ananasa w kawałkach
  • 1 szklanka płatków owsianych błyskawicznych
  • 1 szklanka naturalnego soku pomarańczowego
  • 40 g rozdrobnionych migdałów
  • 40 g surowego miodu

Instrukcje:

Najpierw ugotuj płatki owsiane. Następnie wyciśnij sok z kawałków ananasa. Zmieszaj miód, cynamon, wodę, migdały i sok pomarańczowy. Zmiksuj wszystko na jednolity koktajl (smoothie), możesz dodać parę kostek lodu.

Należy spożywać ten napój regularnie i każdego dnia przygotowywać świeży, by po kilku tygodniach bóle stawów całkowicie ustąpiły, choć różnicę zauważysz już w trakcie pierwszych dni. Twoja aktywność i samopoczucie znacznie się poprawią.


Dzięki! Bóle stawów potrafią doskwierać. Inne ciekawe artykuły na temat leczenia stawów znajdziesz w tym miejscu. Podobnie, jak bazę wiedzy na temat zdrowej diety i odchudzania.

źródło


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

2 thoughts on “Bóle stawów – napój, który uwolni Cię od bólu w zaledwie 5 dni!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.