Ból pleców, stawów i nóg – Pozbądź się go w 7 dni. Oto jak!

Jeżeli dokucza Ci ból pleców, stawów lub nóg, piszę ten wpis specjalnie dla Ciebie. Możesz uzyskać wspaniałe rezultaty i uwolnić się od bolączek.

Przepis znany jest od dawna. Jeden z lekarzy wojskowych pisał o nim w swojej książce. Zapewniał, że w ten sposób możemy chronić swoje stawy, ale też leczyć, kiedy jest już za późno. Przepis uznawany jest za cudowny.

Ból pleców, stawów i nóg – Pozbądź się go w 7 dni. Oto jak!

Przepis przedstawia się w ten sposób:

Kup w sklepie 150 gramów żelatyny (tyle wystarczy na cały miesiąc).

Wieczorem, wsyp 5 gramów (2 płaskie łyżeczki = 1 czubata) żelatyny do kubka ćwierć wypełnionego zimną wodą z lodówki.

Wymieszaj i pozostaw do rana (już nie w lodówce).

Żelatyna się rozpuści i stężeje do galaretowatej masy.

Rano wypij miksturę na pusty żołądek. Możesz dodać soku, wody lub wymieszać ją z jogurtem lub zsiadłym mlekiem. Jakkolwiek będzie to dla Ciebie przyjemniejsze.

Tak przeprowadzone naturalne leczenie sprawia, że ból pleców, stawów i nóg znika. Dotyczy to także bólu zlokalizowanego w kręgosłupie, szyi itd.

Już po tygodniu codziennego picia żelatyny osiągniesz odpowiednie rezultaty!

Całe leczenie powinno trwać miesiąc. Należy je powtarzać co pół roku.

W ten sposób dbamy o odpowiednie nawilżenie stawów. Jak wiemy, w torebce stawowej jest płyn, który z wiekiem może tracić na jakości. Stawy się wycierają i dochodzi do procesu zwyrodnienia. To tak jak w silniku, jeżeli olej jest coraz bardziej zużyty – silnik się przeciera.

Wszystko w Naszym ciele jest połączone, więc jeżeli ból pleców czy innej części ciała pojawia się codziennie – wpływa to na inne organy i układy. Spożywanie dużych ilości leków przeciwbólowych także nie jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza na dłuższą metę (poznaj możliwe powikłania stosowania Ibuprofenu po 40 r.ż.). Aby sobie pomóc, możesz również sięgnąć do apteki natury i zastosować naturalne leki przeciwbólowe (link).

Ból pleców, stawów, nóg? Nie tylko! – Żelatyna jest bardzo przydatna i poprawia ogólne zdrowie:

 • Wzmacnia stawy i mięsień serca
 • Poprawia metabolizm
 • Poprawia zdolności umysłowe
 • Utrzymuje optymalną kondycję skóry
 • Nadaje elastyczności i wytrzymałości ścięgnom oraz więzadłom
 • Zapobiega rozwojowi osteoporozy
 • Poprawia wzrost i strukturę włosów oraz paznokci
 • Niezastąpiona w przypadku dysplazji

Ból pleców, stawów i nóg – Doświadczenia:

Mogę powiedzieć, że ból kręgosłupa i sztywność szyi, które odczuwałem przez wiele miesięcy, przestały mi dokuczać już po tygodniu. Pracuję siedząc długo przy komputerze. Po miesięcznej kuracji czułem się o wiele lepiej, a ból pleców ustąpił całkowicie. Wciąż jednak mam na uwadze, żeby zapobiegać i ćwiczyć regularnie, dbać o postawę, sposób siedzenia oraz dobrą dietę. 🙂


Sięgnij również po inne ciekawe porady zdrowotne TUTAJ. Czuj się swobodnie i czytaj do woli. 🙂

źródło


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

10 thoughts on “Ból pleców, stawów i nóg – Pozbądź się go w 7 dni. Oto jak!”

 1. Mi na bóle stawów pomogła maść konopna uniwersalna jest rewelacyjna działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie ……….. także polecam !! więcej doczytacie na stronie Konopnej Farmacji Poznań , mają tam fajnie opisane działanie maści

 2. A czy jest żelatyna drobiowa? Mam stwierdzoną alergię na wieprzowinę, wołowina to potencjalne priony. Zostaje drób.

  1. Tak, można dobie gotować kurze łapki, są chyba nawet lepsze od żelatyny. Trzeba gotować je długo, przelać do małych pojemniczków i zamrozić. Codziennie zjadać 1 porcję. Kolagen się wchłania z Wit. C, tak że do tej żelatyny należy dodać cytrynę.

 3. MNIE pomógł PAN JEZUS CHRYSTUS, lekarz ponad wszystkich lekarzy na ziemi i Stwórca wszystkiego. On uzdrowił moje kolana. Jest godzien chwały i czci i uwielbienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.